UX/UI SYSTÉMU
Interim You Nitra

Do lukratívneho segmentu automovite som mal možnosť nahliadnuť v roku 2022 vďaka návrhu užívateľskeho prostredia pre najväčší portál svojho druhu v EÚ, ktorým je Interim You Nitra.

Klient
Klient
Interim You
Typ projektu
Typ projektu
Užívateľské prostredie
Dodané služby
Služby
UX/UI Design
Rok výroby
Rok
03 / 2022

CASE STUDY

Nitrianska spoločnosť Interim You zabezpečuje pracovné posily v automobilovom priemysle v globálnom merítku. Pre svojich klientov hľadajú vhodných kandidátov na volné pozície. Svoju činnost mali v pláne zmodernizovať a vytvoriť webové prostredie, ktoré by im pomohlo proces náboru zautomatizovať a posunúť sa na pozíciu svetovej jednotky. Mojou úlohou bolo spracovať zadanie a vytvoriť vhodné riešenie. Proces registrácie kandidátov bol rozdelený do niekoľkých samostatných krokov. Vyvoril som základné UX procesy a pripravil stavebné elementy celého systému. Tie som použil pre jednotlivé časti flow. Zároveň som navrhol aj redizajn logo. Proces vývoja bol predčasne ukoncený, nakoľko Interim You Nitra nedodržali našu dohodu a do dnešného dňa neuhradil dohodnutú odmenu.

Národná dialničná spoločnosť
Systém Interim You positions dashboard
Systém Interim You positions active
Systém Interim You positions active oddelenie
Systém Interim You positions - oddelenie a pozície
Systém Interim You - predvolená mapa s OS
Systém Interim You - výber štátov
Systém Interim You - nastavenie MD rates
Systém Interim You - nastavenie terminov
Systém Interim You - nastavenie skills

Máte záujem o web či e-shop?

Napíšte mi, zavolajte alebo vyplňte formulár pre nezávislú ponuku. Čím viac informácií k projektu mi na začiatku dáte, tým sa budem vedieť lepšie orientovať a budem vedieť lepšie reagovať na vaše potreby.
error: Web stránky “JozefBenko.com”, jej obsah a logo je duševním vlastníctvom fyzickej osoby - Jozef Benko, Škultétyho 32, 94912 Nitra. Ich používanie, kopírovanie, ako aj napodobňovanie akejkoľvek časti obsahu podlieha platným zákonom.