REDIZAJN MOBILNEJ VERZIE
Harley-Davidson Bratislava

Ako dlhoročnému motorkárovi sa mi pošťastilo pripraviť novú mobilnú verziu pre Harley-Davidson Bratislava shop. Neskutočne som si túto spoluprácu užíval. Za projektom stojí tím ASData.sk. Ďakujem chalani!

Klient
Klient
Harley-Davidson Bratislava, ASData.sk
Typ projektu
Typ projektu
Landing page, detail produktu, filtre
Dodané služby
Služby

IT/Business Analysis, UX/UI Design

Rok výroby
Rok
06 / 2023

CASE STUDY

Chalani z ASData.sk mali pre mňa po odovzdaní webstránok pre Národnú diaľničnú spoločnosť pripravenú srdcovečku v podaní redizajnu loga a mobilnej verzie e-shopu Harley-Davidson Bratislava. Ako vášnivému a dlhoročnému motorkárovi to znelo ako rajská hudba. Po redizajne loga som sa pustil do samotného webu. Práce mi išli pekne s pod ruky. Kultúra Harley-Davidson je mi veľmi blízka a túto vášeň som sa snažil pretaviť do dizajnu e-shopu. Sústredil som sa na prípravu detailov s ktorými som sa vyhral. Navrhnuté elementy boli pripravované so zameraním aj na ich ďalšie využitie vo firemnej komunikácii e-shopu Harley-Davidson Bratislava.

Harley-Davidson Bratislava e-shop
Harley-Davidson Shop Bratislava
Harley-Davidson Shop Bratislava

Máte záujem o web či e-shop?

Napíšte mi, zavolajte alebo vyplňte formulár pre nezávislú ponuku. Čím viac informácií k projektu mi na začiatku dáte, tým sa budem vedieť lepšie orientovať a budem vedieť lepšie reagovať na vaše potreby.
error: Web stránky “JozefBenko.com”, jej obsah a logo je duševním vlastníctvom fyzickej osoby - Jozef Benko, Škultétyho 32, 94912 Nitra. Ich používanie, kopírovanie, ako aj napodobňovanie akejkoľvek časti obsahu podlieha platným zákonom.