REDIZAJN HOMEPAGE
Národná diaľničná spoločnosť

Je mi cťou, že som mohol navrhnuť novú úvodnú stránku pre Národnú diaľničnú spoločnosť. Vytvorená bola aj verzia pre užívateľov s onemocnením zraku. Rovnako boli pripravené aj dve menu. Srdečne ďakujem ASData.sk za túto príležitosť.

Klient
Klient
Národná diaľničná spoločnosť, ASData.sk
Typ projektu
Typ projektu
Landing page, menu, contrast view
Dodané služby
Služby
IT/Business Analysis, UX/UI Design
Rok výroby
Rok
03 / 2023

CASE STUDY

Agentúra ASData.sk ma v marci 2023 oslovila s ponukou na redizajn webstránok Národnej Diaľničnej Spoločnosti. Mojou úlohou bolo pripraviť analýzu existujúceho webu a navrhnúť riešenie, ktoré by web zmodernizovalo. Veľký dôraz sa kládol na užívateľské prostredie a vypracovanie UX elementov, ktoré bude klient využívať aj v celej marketingovej stratégii. Súčasťou homepage bola aj mobilná aplikácia, ktorú som prispôbil novému dizajnu. Klient mal zároven špeciálnu požiadavku na menu webu. Vytvoril som nové riešenie pre menu a jeho fungovanie. Podmienkou zadávateľa bolo aj prispôsobenie webu na vytvorenie kontrastnej verzie pre zrakovo postihnutých užívateľov. Túto problematiku som najskôr dôkladne naštudoval a navrhol prispôsobenie jednotlivých elementov celého projektu, ako aj farebnú škálu.

Národná dialničná spoločnosť
Redizajn homepage Národná dialničná spoločnosť
Vlastný motív trička - HBC - Born To Be Wild
Vlastný motív trička - HBC - Born To Be Wild
Redizajn homepage Národná dialničná spoločnosť
Vlastný motív trička - HBC - Born To Be Wild
Vlastný motív trička - HBC - Born To Be Wild

Máte záujem o web či e-shop?

Napíšte mi, zavolajte alebo vyplňte formulár pre nezávislú ponuku. Čím viac informácií k projektu mi na začiatku dáte, tým sa budem vedieť lepšie orientovať a budem vedieť lepšie reagovať na vaše potreby.
error: Web stránky “JozefBenko.com”, jej obsah a logo je duševním vlastníctvom fyzickej osoby - Jozef Benko, Škultétyho 32, 94912 Nitra. Ich používanie, kopírovanie, ako aj napodobňovanie akejkoľvek časti obsahu podlieha platným zákonom.