Tvorba webstránok a internetových obchodov

Používame CMS WordPress, alebo vaše stránky vyrobíme na mieru.

CMS WORDPRESS AJ NA MIERU

Webstránky a e-Shopy

Webové stránky sú súčasťou povinnej výbavy každej fungujúcej firmy. Je to základ prezentácie a komunikácie. Je úplne jedno či predávate tovar, ponúkate služby alebo zdieľate informácie. Žijeme v rýchlom svete a iba firma, ktorá je neustále na očiach môže očakávať úspech. Vaša stránka musí mať nielen zaujímavý a plnohodnotný obsah ale aj príťažlivý dizajn. Je vašou vizitkou, má podať základné informácie a získať pre vás klienta. Jednoducho povedané: Vaša stránka má pracovať pre vás. Tvoríme webové stránky, ktoré vám prinesú úspech.

Je len na vás ktorou cestou pojdete. Jednou z nich je použitie CMS systému (Content Management System – redakčný systém). Najznámejším je asi WordPress, ktorý používajú aj slávny umelci a spoločnosti svetového mena. Jeho výhodou je veľké množstvo nadšencov po celom svete. Umožňuje im to fakt, že je to tzv. „otvorený systém“. Každý, kto ovláda prácu s kódom si WP môže upravovať. Práca s ním je jednoduchá a intuitívna. Pohodlne si zakúpite niektorú z ponúkaných tém a naplníte ju. My používame veľmi známu a uživateľsky prívetivú tému DIVI (verzia 3). Jej licencia je už započítaná v cene výroby.

WordPress je skvelý na obsluhu, ale zakúpená téma má svoje obmedzenia (grafické aj funčné). Stáva sa, že chcete mať svoj web jedinečný, alebo imidžový. V tomto prípade nasadzujeme CMS Weblife od slovenskej spoločnosti WEBLIFE s.r.o. z Nitry. S nim si viete zadefinovať unikátny web dizajn so zachovaným pohodlím CMS systému.

Pre tých najnáročnejších je tu možnosť posledná a to vyrobenie webstránok alebo internetového obchodu na mieru. Po spracovaní presného zadania vám vypracujeme UX. Ide o skratku z anglického user experience. Do slovenčiny prekladané ako užívateľský zážitok či skúsenosť užívateľa.. teda to, čo užívateľ prežíva pri pozeraní vašeho produktu či webstránky. Na jej základe navrhne UI – teda dizajn webu.

MÁTE ZÁUJEM O WEB ALEBO SHOP?

Napíšte nám.

3 + 1 =

error: Web stránky “JozefBenko.com”, jej obsah a logo je duševním vlastníctvom fyzickej osoby - Jozef Benko, Škultétyho 32, 94912 Nitra. Ich používanie, kopírovanie, ako aj napodobňovanie akejkoľvek časti obsahu podlieha platným zákonom.