SOCIÁLNE SIETE
MAGIC RING Festival
8. až 9. mája na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni zahučí rock! Z plného hrdla si budete môcť zaspievať refrény s americkou legendou Skid Row či so stálicami československej scény ako Tublatanka, Arakain alebo Harlej. Každý účastník festivalu zároveň podporí dobrú vec!
Klient
Klient
HBC Studio
Typ projektu
Typ projektu
Kampane a content pre sociálne siete
Dodané služby
Služby

IT/Business Analysis, UX/UI Design

Rok výroby
Rok

2019 – 2022

CASE STUDY

Nultý ročník plný skvelých mien

Nultý ročník rockového festivalu Magic Ring si pod svoje krídla zobrala apka pre motorkárov HBC Bikers App a eventovka L-Pegas.

„Na Magic Ring sa nám podarilo pritiahnuť kapely, ktorých členovia sa netaja láskou k motorkám. Pripravili sme nadupaný line-up, ktorý poteší srdce každého milovníka jednej stopy,“ hovorí Jozef Benko, stojaci za myšlienkou HBC Bikers App.A najväčšie lákadlo? „Zrejme ním bude kultová heavymetalová klasika z USA, Skid Row. Páni sú nadšení, že si na Slovensku zahrajú vôbec po prvýkrát!

Na festivale sa predstavia aj zástupcovia klasického rocku z Česka a Slovenska. Tublatanka, Arakain, Harlej či Alkehol predvedú svoje najznámejšie hymny i novšie veci.

„Osobitná vďaka patrí chalanom z Tublatanky, ktorým sa myšlienka festivalu od začiatku obzvlášť páčila a pomáhali nám aj s jeho organizáciou, dopĺňa Jozef.

No a o tom, že dobrú zábavu dokážu na pódiu rozbehnúť aj menej tvrdékapely, vás presvedčia Horkýže Slíže, Gladiator, Desmod a Iné Kafe.

 

Festival pre dobrú vec

Magic Ring však nebude len o drsných riffoch a rockových hymnách!

Jozef Benko vysvetľuje: „Či už ste milovník naháčov, športových motoriek, chopperov, alebo len snívate o tom, že jedného dňa budete mať vlastnú mašinu, všetkých nás spája láska k jazde. Preto sme myšlienku festivalu chceli posunúť ďalej. Veľmi nás teší, že každá kapela ukázala veľké srdce a časť svojho honorára venovala na pomoc tým, ktorí stratili svojich členov – bikerov na cestách.

Na podporu myšlienky veľkej bikerskej rodiny poputuje takisto aj časť z ceny každej predanej vstupenky.

„Príďte na festival s kamarátmi a rodinami. Priateľská atmosféra, nadupaná muzika a všade naokolo milovníci dvoch kolies. Srdečne vás pozývame na Slovakia Ring 8. a 9. mája!

 

Info: Vstupenky si môžete kúpiť už teraz v sieti Ticketportal.

MAGIC RING Festival 2019
Kampane v sieti Ticketportal MAGIC RING Festival 2019
MAGIC RING Festival 2020
Súťaž o lístky na MAGIC RING Festival 2020
Zmena termínu a online fest MAGIC RING Festival 2020
LED panel v prenose RTVS MAGIC RING Festival 2020
HammerFall a Manowar na MAGIC RING Festival 2021

Máte záujem o FB kampaň?

Napíšte mi, zavolajte alebo vyplňte formulár pre nezávislú ponuku. Čím viac informácií k projektu mi na začiatku dáte, tým sa budem vedieť lepšie orientovať a budem vedieť lepšie reagovať na vaše potreby.
error: Web stránky “JozefBenko.com”, jej obsah a logo je duševním vlastníctvom fyzickej osoby - Jozef Benko, Škultétyho 32, 94912 Nitra. Ich používanie, kopírovanie, ako aj napodobňovanie akejkoľvek časti obsahu podlieha platným zákonom.